Przejdź do wersji zoptymalizowanej dla osób niewidzących i słabowidzących
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do menu górnego
Przejdź do treści głównej
Przejdź do menu prawego
Przejdź do mapy serwisu
Przejdź do stopki
Urząd Gminy Radzanów Urząd Gminy Radzanów Urząd Gminy Radzanów Urząd Gminy Radzanów Urząd Gminy Radzanów Urząd Gminy Radzanów Urząd Gminy Radzanów Urząd Gminy Radzanów Urząd Gminy Radzanów Urząd Gminy Radzanów
Mapa dojazdu

Referaty i stanowiska

 
Referaty i stanowiska w Urzędzie Gminy w Radzanowie
 

Pełniona funkcja

Nazwisko i imię

Dane do kontaktu (telefon, e-mail)

Urząd Stanu Cywilnego i ewidencja ludności

Kierownik USC

Wild Edyta

(23) 679 80 33 wew. 37

konik@radzanow.com

Referat Infrastruktury

Kierownik

Nowakowski Rafał

(23) 679 80 33 wew. 43

rnowakowski@radzanow.com

Stanowisko ds. zamówień publicznych, ochrony środowiska i rolnictwa

Rymer Joanna

(23) 679 80 33 wew. 38

jrymer@radzanow.com

Stanowisko ds. gospodarki nieruchomościami, gospodarki komunalnej i zagospodarowania przestrzennego, inwestycji i remontów

Grzanowski Jan Wiesław

(23) 679 80 34 wew. 33

wgrzanowski@radzanow.com

Stanowisko ds. działalności gospodarczej, zdrowia, pozyskiwania środków z funduszy strukturalnych

Zdrojewska Anna

(23) 679 80 33 wew. 43

azdrojewska@radzanow.com

Referat Finansowy

Inspektor podatkowy

Szabłowska Ewa

(23) 679 80 35 wew. 40

eszablowska@radzanow.com

Inspektor podatkowy

Klonowska Małgorzata

(23) 679 80 35 wew. 40

mklonowska@radzanow.com

Główna księgowa ds. oświaty

Rogowska Danuta

(23) 679 80 34 wew. 39

drogowska@radzanow.com

Inspektor ds. płac

Zybowska Ewa Bożenna

(23) 679 80 34 wew. 39

bzybwoska@radzanow.com

Zastepca Skarbnika

Rychlik Alicja Monika

(23) 679 80 34 wew. 39

arychlik@radzanow.com

Radca Prawny

 

Van der Sluis Iwona

(23) 679 80 33 wew. 42

iwona@radzanow.com

Stanowisko ds. Obsługi Rady Gminy, oświaty

 

Zdunkiewicz Andrzej

(23) 679 80 33 wew. 42

Stanowisko ds. organizacyjnych, zarządzania kryzysowego, OC i sportu

 

Nowicka Beata

(23) 679 80 33 wew. 32

bnowicka@radzanow.com

    

 

Radzanów

Kontakt

Urząd Gminy w Radzanowie, Plac Piłsudskiego 26, 06-540 Radzanów, woj. mazowieckie
tel.: 23 679 80 33, email: ugradzanow@hot.pl, http://www.radzanow.com

Numer konta podstawowego
90 8233 1014 0007 0120 2006 0001

Godziny otwarcia

Od poniedziałku do piątku:
7.30 - 15.30

Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 Strona zgodna z WCAG 2.0 AA
projekt i hosting: INTERmedi@ | zarządzane przez: CMS - SPI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Zamknij