Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Strona startowa
24 maja 2017
pn wt śr czw pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
imieniny
Joanny, Zdenka, Zuzanny
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Projket
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
zmień kontrast: Zwiększ kontrast Standardowy kontrast zmień wielkość czcionki: - - -
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.

Referaty i stanowiska

 
Referaty i stanowiska w Urzędzie Gminy w Radzanowie
 

Pełniona funkcja

Nazwisko i imię

Dane do kontaktu (telefon, e-mail)

Urząd Stanu Cywilnego i ewidencja ludności

Kierownik USC

Konik Edyta

(23) 679 80 33 wew. 37

konik@radzanow.com

Referat Infrastruktury

Kierownik

Nowakowski Rafał

(23) 679 80 33 wew. 43

rnowakowski@radzanow.com

Stanowisko ds. zamówień publicznych, ochrony środowiska i rolnictwa

Rymer Joanna

(23) 679 80 33 wew. 38

jrymer@radzanow.com

Stanowisko ds. gospodarki nieruchomościami, gospodarki komunalnej i zagospodarowania przestrzennego, inwestycji i remontów

Grzanowski Jan Wiesław

(23) 679 80 34 wew. 33

wgrzanowski@radzanow.com

Stanowisko ds. działalności gospodarczej, zdrowia, pozyskiwania środków z funduszy strukturalnych

Zdrojewska Anna

(23) 679 80 33 wew. 43

azdrojewska@radzanow.com

Referat Finansowy

Inspektor podatkowy

Szabłowska Ewa

(23) 679 80 35 wew. 40

eszablowska@radzanow.com

Inspektor podatkowy

Klonowska Małgorzata

(23) 679 80 35 wew. 40

mklonowska@radzanow.com

Główna księgowa ds. oświaty

Rogowska Danuta

(23) 679 80 34 wew. 39

drogowska@radzanow.com

Inspektor ds. płac

Zybowska Ewa Bożenna

(23) 679 80 34 wew. 39

bzybwoska@radzanow.com

Księgowa UG

Rychlik Alicja Monika

(23) 679 80 34 wew. 39

arychlik@radzanow.com

Radca Prawny

 

Van der Sluis Iwona

(23) 679 80 33 wew. 42

iwona@radzanow.com

Stanowisko ds. Obsługi Rady Gminy, oświaty

 

Zdunkiewicz Andrzej

(23) 679 80 33 wew. 42

Stanowisko ds. organizacyjnych, zarządzania kryzysowego, OC i sportu

 

Nowicka Beata

(23) 679 80 33 wew. 32

bnowicka@radzanow.com

    

 

Radzanów
BIP
ESP
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Dziennik Urzędowy woj. Mazowieckiego
Epuap
Galeria
Zadaj pytanie
Film o Gminie
Urząd Gminy w Radzanowie
Plac Piłsudskiego 26
06-540 Radzanów
Tel.: 23 679 80 33
E-mail: ugradzanow@hot.pl
strona: www.radzanow.com
Numer konta podstawowego
90 8233 1014 0007 0120 2006 0001
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@    zarządzane przez: CMS - SPI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x